Επισκέψεις

Σχολικό Έτος: 2014 ? 2015

Φωτογραφίες από την εκπαιδευτική εκδρομή στο Βιωματικό Πάρκο του Paradise Park που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος Αγωγής Υγείας με θέμα: "Κυκλοφορώ Ασφαλώς".

Πατήστε επάνω σε κάθε φωτογραφία για να την προβάλλετε σε μεγέθυνση.

Φωτογραφίες από την εκπαιδευτική εκδρομή στο Μουσείο Τρένων που πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος Αγωγής Υγείας με θέμα: "Κυκλοφορώ Ασφαλώς".

Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Μουσείο της Ακρόπολης

Παρακάτω μπορείτε να δείτε εκπαιδευτικό υλικό και γενικές πληροφορίες που αφορούν στην επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί στο Μουσείο της Ακρόπολης.

Αφίσες Ακρόπολης

Εκπαιδευτικό Υλικό για την Ακρόπολη

Τα Γλυπτά του Παρθενώνα

Ο Παρθενώνας

Σχολικό Έτος: 2013 ? 2014

Φωτογραφίες από την εκπαιδευτική εκδρομή στο Αττικό Ζωολογικό Πάρκο που πραγματοποιήθηκεστις 06/05/2014.

Πατήστε επάνω σε κάθε φωτογραφία για να την προβάλλετε σε μεγέθυνση.

Φωτογραφίες από την εκπαιδευτική εκδρομή στο φράγμα του Μαραθώνα και στο αρχαιολογικό μουσείο του Μαραθώνα που πραγματοποιήθηκε στις 13/03/2014, στα πλαίσια του προγράμματος Περιβαντολογικής Εκπαίδευσης με θέμα: "Τρέχει, τρέχει το νερό".

Πατήστε επάνω σε κάθε φωτογραφία για να την προβάλλετε σε μεγέθυνση.

Φωτογραφίες από την εκπαιδευτική εκδρομή στο Paradise Park που πραγματοποιήθηκε στις 13/02/2014, στα πλαίσια του προγράμματος Αγωγής Υγείας με θέμα: "Διατροφή, διατροφικές συνήθειες".